• Infolinia
  • 42 633 40 47

Od wielu lat zapewniamy kompleksową obsługę klientom w naszych Salonach Optycznych w którym w wyborze opraw i szkieł okularowych pomogą Państwu wykwalifikowani optycy z wieloletnim doświadczeniem.
Ze względu na to iż istnieje wiele osób potrzebujących korekcji a każda z nich ma inne potrzeby nasze salony optyczny wykonują okulary ze wszystkimi rodzajami szkieł okularowych. Szkła posiadające różne konstrukcje, o różnym współczynniku załamania światła. Dodatkowymi zaletami jakie posiadają to: powłoki uszlachetniające z dodatkowymi możliwościami ochronnymi o szerokim zastosowaniu.
Dzisiejsza technologia pozwala na wykorzystanie wielu cech i konstrukcji w jednej soczewce okularowej co umożliwia zaproponowanie soczewki dedykowanej dla indywidualnego klienta, nawet bardzo wymagającego. Konsultacja z wykwalifikowanym optykiem ma za zadanie ułatwić Państwu wybór odpowiednich okularów.

Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór renomowanych firm:

Dobór okularów

Dobór okularów korekcyjnych to nie jest taka łatwa sprawa jakby mogło się to wydawać. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać okulary tak żeby pasowały ona idealnie dla Państwa i spełniały wszystkie możliwe wymagania.

01
Wybór Oprawki - uzależniony od preferencji klienta do czego i w jakich warunkach klient będzie ich używał.
02
Sprawdzenie korekcji okularowej - nasi specjaliści.

 

03
Wybór odpowiednich szkieł - poprzez przeprowadzenie krótkiej ankiety i wywiadu z klientem zaproponowanie najlepszego rozwiązania dla klienta.
04
Realizacja danego zamówienia

 

05
Odbiór przez klienta okularów wraz z końcowym wymodelowaniem.

 

06
Wydanie kart serwisowej na okulary.