• Infolinia
  • 42 633 40 47

Okulary Dla Dzieci
Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach stworzyliśmy jedyny w Łodzi optyczny salonik dla dzieci. Mieści się on w centrum miasta, przy ulicy Legionów 11/13. W specjalnie zaprojektowanym, przyjaznym i kolorowym wnętrzu dobór okularów stanie się atrakcją. Obecność zabawek zmniejszy stres i pozwoli zająć dziecko, gdy trzeba będzie wyjaśnić wszelkie wątpliwości, a wykwalifikowany personel ułatwi wybór najlepszych okularów dla Państwa dziecka wygodnych, bezpiecznych i ładnych.

Oprawy

W naszej ofercie posiadamy duży wybór oprawek okularowych dla dzieci w każdym wieku ? uczniów, przedszkolaków i maluchów. Oferujemy różnorodność wzorów okulary klasyczne i ozdobone, stonowane i bajecznie kolorowe, a wszystkie bezpieczne, lekkie i wytrzymałe.

Marki Współpracujące:


Szkła

Na rynku jest bardzo dużo różnego rodzaju szkieł i każdy z nas zastanawia się jakie szkło będzie najlepsze dla naszych dzieci.

Niewątpliwie szkła dla dzieci powinny być bezpieczne i lekkie oraz zapewniać doskonałe widzenie.

Dlatego uważamy że najlepsze dla naszych małych pociech będą szkła wykonane z materiału TRIVEX lub poliwęglanu- są to obecnie najbardziej twarde i niepękające szkła na rynku.